Menu

Jsme členem sítě
spoint

Technický rádce

Jsme si vědomi, že výběr správných alu kol a pneumatik, která bez problémů namontuje na své auto, není jednoduchý. Je potřeba se dobře orientovat ve specifikaci litých kol, aby nedošlo k nákupu alu kol, která na vaše auto nenasadíte. Proto jsme pro vás připravili stručné technické informace, které byste si měli před nákupem pročíst.

K dispozici máte také technické informace pro správný výběr pneumatik na vaše vozidlo. Pro lepší orientaci v našem sortimentu použijte parametrové vyhledávání, které vám přesně vyhledá pneumatiky dle vašeho výběru. To samé platí i o výběru správných alu kol na vaše auto! parametrové vyhledávání naleznete v levém sloupci ve světle modrém poli.

Pokud nevíte správnou velikost svých pneu, podívejte se do technického průkazu vašeho vozidla.

Obecné informace

Správné dotažení kola

V našem pneuservise používáme pro správné dotažení a povolování kol speciální pneumatické klíče garantující použití přiměřené síly. Zároveň tímto zabráníme poškození upevňovacích šroubů/matic nebo závitů. Doporučujeme pravidelnou kontrolu dotažení provedenou odborníkem – a my jsme vaši odborníci.

Číst dál...

Proč vyvažovat pneumatiky

Nesprávně vyvážené kolo způsobuje nepříjemné vibrace, které jsou patrné při různých rychlostech. To může vést k předčasnému a nerovnoměrnému opotřebení pneumatik a také ke zbytečnému opotřebení závěsů kol. Při první známce vibrací zkontrolujte vyvážení kol.

Číst dál...

Snadné mytí kol v myčce

Během jízdy na kolech a pneumatikách ulpívá prach z brzdových destiček, díky kterému pak hliníkový ráfek vypadá zanedbaně až zašle.

Číst dál...

Video našeho servisu

Otevírací doba

po-pá 7:30 - 16
sobota zavřeno

tel.: 465 531 753
mob.: 608 831 788
          737063057

petr.habrman@seznam.cz

Kontakt

Pneu Habrman s.r.o.

Lhotka 229,
Česká Třebová

Nacházíme se na hlavním tahu z České Třebové na Ústí nad Orlicí, 100 metrů za čističkou odpadních vod před autosalonem Mitsubishi

Podmínky ochrany osobních údajů

Kudy k nám